Новости проекта
Подписывайтесь на нас ВКонтакте!
Новая функция "Пропуски"
Голосование
С какой целью люди принимают наркотики?
Всего 65 человек
Голосование
Заете ли Вы, кокой вред здоровью наносит употребление наркотиков?
Всего 72 человека
Голосование
Каковы причины употребления наркотиков?
Всего 68 человек
Голосование
Знеете ли Вы, что такое наркомания?
Всего 67 человек
Голосование
Как Вам новый сайт?
Всего 74 человека

Тэматыка адзіных інфармацыйных гадзін на другое паўгоддзе 2017/2018 навучальнага года

Дата: 15 января в 20:30
Автор: Гарист Н. А.

                                                                ЗАЦВЯРДЖАЮ                                                

                                                                                                Дырэктар ДУА “Юравіцкі 

                                                                                                       дзіцячы сад - сярэдняя школа”

      ________________С.Ф. Блоцкі

                                                                               08.01.2018 года

Тэматыка адзіных інфармацыйных гадзін

на другое паўгоддзе 2017/2018 навучальнага года

п/п

Дата

Тэма

1

08.01.2017г.

Інфармацыя +да свята Раство Хрыстова

2

15.01.2018г.

Адкрытая кафедра “Іх подзвіг слаўны  назаўсёды” да Дня вызвалення Калінкавіцкага раёна ад нямецка – фашысцкіх захопнікаў

3

12.02.2018г.

 Гутарка за круглым сталом “Страчанае дзяцінства” да Дня юнага героя - антыфашыста

4

26.02.2018г.

Прэс – турнір “Гісторыя ўтварэння беларускай арміі”

5

12.03.2018г.

Інфармацыйны рынг “Дзяржаўныя дакументы і  сімволіка Рэспублікі Беларусь” да Дня канстытуцыі РБ

6

23.04.2018г.

Круглы стол “Чорны боль” да дня Чарнобыльскай трагедыі

7

14.05.2018г.

Круглы стол “Моладзь і сямейныя каштоўнасці” да Дня сям’і

Расклад правядзення класных гадзін гадзін

на першае паўгоддзе 2017/2018 навучальнага года

Клас

Прозвішча, імя, імя па бацьку класнага кіраўніка

Дзень, час, месца правядзення

1

Наляговіч Ні на Аляксандраўна

Чацвер, 13.10

Кабінет 2-га класа

2

Паташка Наталля Леанідаўна

Аўторак, 13.10

Кабінет 1-га класа

3

Адамовіч Анжаліка Канстанцінаўна

Панядзелак, 14.30

Кабінет 3-га класа

4

Бусел Марына Анатольеўна

Чацвер, 14.15

Кабінет 4-га класа

5

Чарнышова Людміла Анатольеўна

Аўторак, 14.15

Кабінет матэматыкі

6

Боддырава Ірына Андрэеўна

Чацвер, 15.15

Кабінет гісторыі

7

Гарыст Наталля Андрэеўна

Аўторак, 15.15

 Кабінет рускай мовы

8

Жогаль Таццяна Мікаланўна

Чацвер, 15.15

Кабінет беларускай мовы

9

Альхавік Наталля Мікалаеўна

Аўторак, 15.15

 Кабінет геаграфіі

10

Барысенка Алена Віктараўна

Аўторак, 15.15

 кабінет працоўнага навучання

11

Давідовіч Святлана Пятроўна

Аўторак, 14.15

 кабінет нямецкай мовы

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.