Новости проекта
Подписывайтесь на нас ВКонтакте!
Новая функция "Пропуски"
Голосование
С какой целью люди принимают наркотики?
Всего 67 человек
Голосование
Заете ли Вы, кокой вред здоровью наносит употребление наркотиков?
Всего 73 человека
Голосование
Каковы причины употребления наркотиков?
Всего 68 человек
Голосование
Знеете ли Вы, что такое наркомания?
Всего 67 человек
Голосование
Как Вам новый сайт?
Всего 74 человека

Расклад аб’яднанняў па інтарэсах ДУА “Юравіцкі дзіцячы сад – сярэдняя школа”  на другое паўгоддзе 2017/2018 навучальнага года

Дата: 14 сентября 2017 в 20:32, Обновлено 11 января в 18:48
Автор: Гарист Н. А.

                                                                         ЗАЦВЯРДЖАЮ                                                

                                                                                          Дырэктар ДУА “Юравіцкі 

                                                                                                 дзіцячы сад - сярэдняя школа”

___________________С.Ф. Блоцкі

                                                         03.01.2018 года

Расклад аб’яднанняў па інтарэсах

ДУА “Юравіцкі дзіцячы сад – сярэдняя школа”

 на другое паўгоддзе 2017/2018 навучальнага года

п/п

Назва гуртка, клуба

Тэрмін выканання, месца правядзення

Педагог дапаўняльнай адукацыі

1

Гурток “Гісторыкі - краязнаўцы”

10.00-10.15, 11.00 – 11.45(музей)

Гарыст Н.А.

2

Гурток “Танцавальны карагод”

18.00 – 18.45, 19.00 – 19.45 (спартыўная зала)

Чухалёнак Н.У.

3

Гурток па этнаэкалогіі “Калаўрат”

Панядзелак, серада, пятніца 14.15 – 15.00 (кабінет 1 класа)

Наляговіч Н.А.

4

Клуб “Юныя інспектары дарожнага руху”

Першая субота месяца, 11.15 – 12.00 (пакой школьніка)

Болдырава І.А.

5

Клуб “Юныя выратавальнікі - пажарныя”

Трэцяя субота месяца, 11.15 – 12.00 (кабінет працоўнага навучання)

Барысенка А.В.

6

Гурток “Чароўныя вузельчыкі”

Субота, 10.00 – 10.45, 10.55 – 11.40, (кабінет матэматыкі)

Чарнышова Л.М.

7

Клуб “Юныя сябры міліцыі”

Другая субота месяца, 11.00 – 11.45 (кабінет педагога - псіхолага)

Яраш З.М.

8

Гурток “Чалавек і кветка”

Чацвер 14.15 – 15.00 (кабінет 2-га класа)

Паташка Н.Л.

9

Спартыўная секцыя “Лёгкая атлетыка”

Панядзелак, серада, пятніца, 18.00 – 18.45, 19.00 – 19.45 (спартыўная і трэнажоргая зала)

Мішкевіч А.В.

10

Спартыўны гурток “Валейбол”

Аўторак 18.00 – 19.00, 19.00 – 19.45, чацвер 19.00 – 19.45 (спартыўная зала)

Паташка А.Д.

11

Спартыўны гурток “Настольны тэніс”

Чацвер 18.00 – 18.45 (спартыўная зала)

Паташка А.Д.

12

Гурток “Цудоўнае сваімі рукамі”

Аўторак 15.20 – 16.05, 16.15 – 17.00, чацвер 15.20 – 16.05 (бібліятэка)

Гарбар В.У.

Намеснік дырэктара па выхаваўчай рабоце                                   М.Л.Чарэўка       

                                                                      

                                                                         

                                                                         

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.